Yaşam

Neden Kıyamet Yok Yeni Bölüm Ne Zaman? 1 Ocak Pazar Günü Kıyamet Var mı, Yok Mu?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Kıyamet her pazar günü sevenleriyle buluşuyor. Ay Üretim imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Sema Ergenekon kaleme alıyor. Peki 25 Aralık Pazar günü 49. bölümü yayınlanan dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Kıyamet dizisinin merakla beklenen 50. bölümü 1 Ocak Pazar günü yayınlanacak mı? Yargı 1 Ocak Pazar günü seyirci karşısına çıkacak mı? Neden yargı yok?

Detaylar burada…

19 Eylül 2021 tarihinden itibaren Kanal D ekranlarında yayınlanan Kıyamet dizisi başarılı bir şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Dram, aksiyon, manevi gerilim, polisiye ve polisiye dizisinin her bölümü büyük beğeni topluyor.

Kıyamet dizisinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar ve Uğur Aslan yer alıyor. Kıyamet her pazar saat 20:00’de Kanal D’de yayınlanıyor.

1 Ocak Pazar günü Kıyamet Dizisi Var mı, Yok Mu?

Kıyamet dizisinin merakla beklenen 50. bölümü 1 Ocak 2023 Pazar günü yayınlanmayacak.

Neden Yargı Yok?

Kıyamet dizisi yayın günü 2023 yılının ilk Pazar günü olan 1 Ocak’a denk geldiği için yayında olmayacak. Yeni yılın ilk günü olan 1 Ocak’ta ise Kıyamet dizisi hayranlarıyla buluşamayacak.

Kıyamet dizisinin ekibi yılbaşında!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu