Yaşam

Kanal D’nin Yeni Dizisi Veda Mektubu Yayın Tarihi Belli Oldu: Veda Mektubu Hangi Gün Yayınlanacak?

Tüm Türkiye’yi derinden sarsan depremin ardından kanallar normal akışına dönmek için ilk adımlarını atıyor. Deprem özel yayınları yavaş yavaş sona ererken dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Bunun yanı sıra ekran macerasına başlamaya hazırlanan diziler de bulunmaktadır. Bunlardan biri de Kanal D’nin yeni dizisi Veda Mektubu. Peki Veda Mektubu ne zaman yayınlanacak? Veda Mektubu hangi gün? Detaylar burada…

Kanal D ekranları özgün bir dizinin macerasına başlamaya hazırlanıyor. Döneme damgasını vurduğu düşünülen eserlerden biri de Veda Mektubu’dur.

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı Veda Mektubu dram dolu hikayesiyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstleneceği dizinin senaryosunu Deniz Akçay yazıyor. Most Production imzalı Veda Mektubu’nun ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

Peki Veda Mektubu ne zaman yayınlanacak?

Veda Mektubu dizisi 27 Şubat Pazartesi günü saat 20:00’de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Modern ve güçlü bir iş kadını olan Alanur ile geleneklerinden vazgeçemeyen Antakyalı bir iş adamı olan Ziya’nın veda mektubu, dramı iliklerimize kadar hissetmemizi sağlayacak.

Yıllar önce ayrılan Alanur ve Ziya’nın yolları çocukları Aslı ve Mehmet’in aşkıyla yeniden kesişecek ve bu kez engel onlar olacaktır.

Gerçek bir hikayeden uyarlanan Veda Mektubu dizisi 27 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak.

Veda Mektubu fragmanı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu