Yaşam

İbrahim Tatlıses’ten Ayşegül Yıldız’dan yıllar sonra gelen itiraf: Babam hayatta olmasaydı Tatlıses’le olmayabilirdim

ibrahim tatlıses 2011-2013 yılının ortalarında Elif Ada ile evli olan ve Elif Ada adında bir kızı olan Ayşegül Yıldız, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece programına konuk oldu. Tatlıses’in geçirdiği kaza ve yaşadığı aşktan bahseden Yıldız, babasının vefatından sonra yaşadıklarını da anlattı.

“EVLİLİK VE ÇOCUKLARLA İLİŞKİMİZ BİTTİ”

İbrahim Tatlıses ile 18 yaşında birlikteliklerinin başladığını anlatan Yıldız, “Aşklar oldu, güzel şeyler oldu. İbrahim Bey beni çok sevdi bende ona aşık oldum. Evlilikle bitti ve bitti. çok güzel bir çocuk.” Kızı ve Tatlıses’le poz verdiği için barışma haberleriyle ilgili konuşan Ayşegül Yıldız, “Biz hem arkadaşız hem de anne babayız. Aynı karede olmamız gibi normal bir durum yok. Beraber olup olmadıklarına dair haber yapmayı çok anlamsız buluyorum. Sürekli anlaşıyoruz. Çocuğumuz olduğu için birbirimizi arkadaş olarak görüyoruz. İbrahim Bey’e her konuda başarılar diliyorum” dedi.

“İBRAHİM TATLISES’İN VURULDUĞUNU DUYDUĞUM ZAMAN DİZLERİM SABİTLENİYOR”

Kalaycıoğlu’nun “Tatlıses’in vurulduğunu öğrendiğinizde ne hissettiniz?” Soruyu yanıtlayan Yıldız, “Dizlerim büküldü ve dizlerimin üzerine çöktüm. Önce nereden vurulduğunu sordum, ‘kafasından’ dediler. Öldüyse doğru söyleyin dedim. Çünkü o an tek düşündüğüm ona bir şey oldu ve bana doğruyu söylemediler.ben hastaneye gidene kadar yaşıyordu.çok zordu allah kimseyi yaşatmasın.ben de babamı bir kaza sonucu kaybettim çok ani bir beyin kanaması benim için çok travmatik ve şok ediciydi. HaberlerAyrı bir travma olur.

“BABAM HAYATTA OLSA İBRAHİM TATLISES’LE OLMAYABİLİRİM”

“Babanı erken kaybetmeseydin İbrahim Tatlıses’le birlikte olur muydun?” Soruyu yanıtlayan Yıldız, “Olmayabilirdi. Tam olarak bilmiyorum ama İbrahim Bey hayatımda olmayabilirdi. Babam olsaydı hayatıma girmeyebilirdi. Çok düşkündüm.” babamın vefatından sonra her şey çok sıcak bir zamanda oldu o zamanlar ibrahim beyi çok sevdim insanlar kabullenemediler aşkın gözü kör olmadı ben ibrahim beyi korkacak biri olarak görmedim .

“İBRAHİM TATLISES ÖLSE ÇOK AĞLARDIM”

Yıldız, “İbrahim Tatlıses ölseydi ne olurdu?” Soru üzerine sözlerini şöyle sürdürdü: “Babam ölmeden önce o ölürse ben onsuz yaşayamam derdim. Ama insan hayatta her şeye katlanır. Yaparım dediğin her şeye alışırsın’ Alışma ve devam et.Çünkü arkanda seni sevenler var.Çok üzülür çok ağlardım.Atıştıramadım ama hayat devam ediyor.Biz o dönemde evli değildik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu